Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Jak na to ...
Jak na to ...

POZNÁMKY K POUŽITÍ PŘÍCHUTÍ

Naše příchutě jsou velmi koncentrované a doporučujeme jako výchozí dávku ve výši 1% až 2%, eventuálně 3%.
Nejlepší způsob, jak vyzkoušet džusík je následující:

Vemte 5 ml lahvičku, naplňte ji základem s jakoukoliv danou silou nikotinu, přidejte 3 kapky některé z našich příchutí. To znamená zhruba 1% příchutě, je to více či méně 0.02 ml. Můžete začít vyhodnocovat a zvýšovat až do vaší spokojenosti.

Naše tabákové příchuti jsou opravdu zcela odlišné od mnoha, ne-li od všech ostatních na trhu a byly vyvinuty, aby se podobaly chuti klasické cigarety. Pokud jste předávkovali, výsledky jsou velmi neuspokojivé, asi jako byste kousali vajgly z popelníku. Všechny jemné rozdíly mezi nimi (kakaové, seno, med, dřevité a tak dále) zmizí, když jste to přehnali, a "ocas" vajglu přebije všechnu ostatní příchuť.

Dávkování hraje významnou roli, a víme, že vkus a vnímání výsledné chuti eliquidu se podstatně liší od země k zemi. Natož mezi lidmi. Shromažďujeme informace od uživatelů z celého světa, a komentáře a dávkování se hodně liší. Máme záznam o stejné příchuti, která je považována za uspokojivou na úrovni 2% pro některé lidi a až 20% pro jiné!


Žádáme Vás k postupnému ochucování, jak je popsáno výše (začínejte nízkou dávkou!) Jedna z typických chyb, které lidé mohou udělat při chucení eliquidů nebo potravin je předávkování.
Kromě správného dávkování je problémem (pokud existuje), že po celý den zkoušky ochutnáváte, tak si jednoduše oklamete vaše chuťové a pohárky a nos. Mějte na paměti, že opakovanou ochutnávkou dochází k oslabení chuti a nasycení smyslů.
Nejlepší věcí, kterou musíte udělat, je vzít 1 chuť denně, mixovat od nejnižší hodnoty, jak je popsáno výše (3 kapky na 5 ml základu), e-hulit to klidně po celý den, v různých hodinách s různými náladami. Přidat příchuť v případě potřeby a ochutnávat v různých zařízeních.
Na konci dne budete vědět, jestli vám to šmakuje nebo ne.
Připravujte si eliquídky v malých dávkách, ať nemusíte zbytečně utrácet drahocenný základ, příchutě (a tímpádem i peníze).
Je to postup pokus-omyl, ale pravděpodobně si vytvoříte svůj vlastní mix (který vám bude, pochopitelně chutnat).

Vyrábíme 3 různé základy pro džusíky.
Tradiční - vyrobený s PG 50% + 40% VG a 10% deionizované vody. Je to dobrá kombinace dýmivosti, plnosti, sladkosti.
Sametový mrak :) - 80% VG + 20% deionizovaná voda. Sladší než všechny ostatní, více dýmu, více na plný nádech.
Ledová žiletka :) - 90% PG + 10% deionizovaná voda. Více suché a s menším dýmivostí než všechny ostatní.

E-CIGS vs CIGARETY

I když e-cigarety NEJSOU zařízení používaná pro odvykání kouření, často se lidé ptají, jak porovnat výsledky těchto navzájem.
E-cig cart, tank může být naplněn průměrně 0,25 ml (10-12 kapek). Pokud je základem 18 mg nikotinu, znamená to, že plná náplň bude obsahovat 4-5 mg nikotinu.
Vzhledem k tomu, že průměrná reálná cigareta obsahuje 0,8-1mg nikotinu, znamená to, že výše uvedený e-cig cart, tank příkladem nabízí ekvivalent 4-6 skutečných cigaret.
Samozřejmě, pokud použijete základ o vyšším nebo nižším obsahu nikotinu, bude poměr jiný.

zdroj Flavourart Italy

překlad: ing. Ego Ista

kopírování bez předchozího souhlasu zakázáno

Kde nás najdete

Provozovna:
Rumunská 4/1818
120 00  PRAHA 2

Otevírací doba:
Pondělí - Čtvrtek  8:00 - 16:00
Pátek 8:00 - 15:00
Sobota - Neděle  ZAVŘENO
(Po předchozí domluvě možnost i mimo uvedené hodiny)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

umaminky.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz